Projekta notikumi

2015-04-23
Notiks piekrastes ekspertu darba grupas sanāksme
 Dabas aizsardzības pārvaldes LIFE+ projekta „Natura 2000 teritoriju nacionālā aizsardzības un apsaimniekošanas programma” jeb NAT-PROGRAMME ietvaros ir sagatavots darba variants vairāku piekrastes biotopu apsaimniekošanas vadlīnijām.
 
30. aprīlī plkst.10.00 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, 101.telpā notiks piekrastes ekspertu sanāksme, lai apkopotu priekšlikumus konkrētu labojumu un papildinājumu veidā.
 
Galvenā uzmanība tiks vērsta uz priekškāpu, embrionālo kāpu un pelēko kāpu apsaimniekošanas metodēm. Ar vadlīniju darba variantu un tajās ietvertajiem apsaimniekošanas pasākumiem iepazīties iespējams šeit.
 
Priekšlikumus par vadlīnijās ietvertajiem apsaimniekošanas pasākumiem, lai efektīvāk apspriestu neskaidros jautājumus, iespējams iesūtīt arī neklātienē, rakstotot uz e-pastu brigita.laime@lu.lv
 

Apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīnijas tiek izstrādātas visām biotopu grupām. Ar vadlīniju darba variantiem drīzumā varēs iepazīties NAT-PROGRAMME projekta mājas lapā sadaļā ”Publikācijas un dokumenti”. Aicinam iepazīties un paust savu speciālista viedokli!

Sanāksmes programma


Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.