Projekta notikumi

2015-01-19
Aicinām uz diskusiju par bezmugurkaulnieku sugu aizsardzību, to dzīvotņu saglabāšanu un atjaunošanu
 
NAT-PROGRAMME projekts aicina piedalīties kāpu, dabisko zālāju un purvu biotopu darba grupas seminārā 2015. gada 3. februārī. Semināra mērķis ir diskutēt par bezmugurkaulnieku un to dzīvotņu aizsardzības, saglabāšanas un uzlabošanas aspektiem biotopu atjaunošanā.
 
Diskusijā īpaši vēlamies iesaistīt pētniekus, kuru pieredze saistīta bezmugurkaulnieku faunas un bezmugurkaulnieku sugu ekoloģisko prasību izpēti, sevišķi saistībā ar kāpu, zālāju un purvu biotopu izmaiņām un apsaimniekošanu. Diskusiju rezultāti tiks ņemti vērā un iestrādāti NAT-PROGRAMME projekta izstrādātajās biotopu atjaunošanas un apsaimniekošanas vadlīnijās.
 
Aicinām piedalīties un iesaistīties darba grupā katru, kas vēlas dalīties zināšanās, pieredzē, diskutēt, apmainīties viedokļiem un mācīties no citiem, tādējādi piedaloties biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju izstrādē. Semināra ietvaros apspriedīsim kāpu, dabisko zālāju un purvu biotopu atjaunošanas un apsaimniekošanas vadlīniju saturu saistībā ar specifiskiem jautājumiem – bezmugurkaulnieku aizsardzību, to dzīvotņu saglabāšanu un apsaimniekošanu.
 
Reģistrācija dalībai seminārā
Dalību pieteikt, rakstot uz e-pastu agnese.priede@daba.gov.lv vai zvanot uz tālr. 29640959 līdz 2015. gada 29. janvārim, norādot vārdu, uzvārdu un pārstāvēto organizāciju.
 
Seminārā ir ierobežots dalībnieku skaits (30), tādēļ, ja interesentu būs vairāk, priekšroka tiks dota tiem, kas darbojušies bezmugurkaulnieku izpētē un to dzīvotņu aizsardzības plānošanā vai apsaimniekošanā.
 
Semināra programma >>>Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.