Projekta notikumi

2014-12-01
Dabisko zālāju biotopu darba grupas seminārs

NAT-PROGRAMME projekts rīko dabisko zālāju biotopu darba grupas semināru 2014. gada 17. decembrī, kas veltīts zālāju putnu daudzveidības saglabāšanai, izstrādājot aizsargājamo zālāju biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīnijas.
 
Semināra mērķis ir apspriest dabisko zālāju biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju saturu saistībā ar putniem nozīmīgu zālāju apsaimniekošanu un aizsardzību, veicinot diskusiju dabisko zālāju apsaimniekotāju un putnu pētnieku, kā arī citu dabas aizsardzības nozares ekspertu vidū.
 
Dabisko zālāju biotopu darba grupa ir atvērta katram, kurš vēlas piedalīties dabisko pļavu un ganību biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju izstrādē, gan daloties savā pieredzē un zināšanās, gan mācoties no citiem. Darba grupa darbojas LIFE+ projekta "Natura 2000 teritoriju nacionālā aizsardzības un apsaimniekošanas programma” ietvaros.
 
Seminārs notiks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, 101. telpā, plkst. 9:00-13:00, Peldu iela 25 Rīgā.
Semināra programma >>> (PDF 0,24 MB)
 
Seminārā ir ierobežots dalībnieku skaits (30), tādēļ pie lielāka interesentu skaita dalībai seminārā tiks dota priekšroka ornitologiem (īpaši tiem, kuri darbojas zālāju putnu izpētē, ir kartējuši putnu BVZ vai citādi saistīti ar zālāju putnu daudzveidības saglabāšanu) un putniem nozīmīgu zālāju apsaimniekotājiem.
Aizpildītu dalībnieka reģistrācijas anketu, lūdzu, sūtiet Solvitai Rūsiņai uz e-pastu rusina@lu.lv vai piesakieties, zvanot +37126380676 līdz 2014. gada 7. decembrim.
 
Dalībnieka reģistrācijas anketa >>> (DOCX 0,51 MB)Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.