Projekta notikumi

2014-03-21
Aicinām uz semināru par atsegumu un alu aizsardzību un apsaimniekošanu!

Seminārs "Atsegumu un alu aizsardzība un apsaimniekošana: mērķi un vadlīnijas" notiks 2014. gada 28. martā, Dabas aizsardzības pārvaldē, Baznīcas ielā 7, Siguldā, plkst.10:00, 2. stāva semināru telpā.
 
Semināra programma. Atsegumu un alu aizsardzība un apsaimniekošana: mērķi un vadlīnijas ( 355 KB)
 
Semināra mērķis ir veicināt diskusiju par aizsargājamo biotopu saglabāšanu apsaimniekotāju, izmantotāju, pētnieku, konsultantu un dabas aizsardzības nozares ekspertu un entuziastu vidū. Aizsargājamo iežu atsegumu biotopu apraksti atrodami:
http://www.varam.gov.lv/lat/publ/publikacijas/dabas_aizsardzibas_joma/?doc=10539 (no 245.-255.lpp.)
 
Seminārā tiks veidota darba grupu, kurā diskutēt par ES nozīmes atsegumu un alu biotopu aizsardzības un apsaimniekošanas vadlīniju izstrādi. Tās ietvaros paredzēts apspriest līdzšinējās un nākotnē iespējamās ES nozīmes atsegumu un alu biotopu aizsardzības, atjaunošanas un apsaimniekošanas pieejas un metodes, izvērtēt iespējas tās īstenot, kā arī izvērtēt dažādu metožu priekšrocības un trūkumus.
 
Darba grupā aicināti visi, kam šī tēma ir aktuāla un interesanta un kuri ir gatavi dot savu ieguldījumu, sniedzot priekšlikumus, vērtējumus, jaunas idejas un komentārus.
 
Ja Jūs nevarat piedalīties seminārā, bet Jums ir vēlme līdzdarboties darba grupā un saņemt informāciju par turpmākajām sanāksmēm un vadlīniju izstrādes gaitu, rakstiet uz e-pastu: ilze.cakare@daba.gov.lv
 
Ja Jums zināmi citi cilvēki, kuriem varētu būt interese par semināru vai pieredze, kura pēc Jūsu domām projekta darbam noderētu, lūdzu, atsūtiet mums informāciju un droši pārsūtiet šo uzaicinājumu arī citiem!
 
Aizpildītu dalībnieka reģistrācijas anketu, lūdzu, sūtiet Zandai Zālītei uz e-pastu zanda.zalite@daba.gov.lv  līdz 2014. gada 26.martam.
 
Uz tikšanos!

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.