Projekta notikumi

2014-01-27
Aicinām piedalīties Starptautiskajai mitrāju dienai veltītā seminārā!
 
Starptautiskajai mitrāju dienai veltītais seminārs „Ūdens saskarsme” vienlaikus būs arī saldūdens dzīvotņu darba grupas seminārs par ūdens dzīvotņu stāvokli, to apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju izstrādi.
 
Seminārs notiks 2014. gada 5. februārī Latvijas Dabas muzeja 5. stāva konferenču telpā, Kr. Barona ielā 4, Rīgā.
Semināra sākums plkst. 10:00.
 
Semināra mērķis ir apspriest saldūdens dzīvotņu apsaimniekošanas un aizsardzības mērķus, vadlīniju saturu un ietvaru, veicinot diskusiju ūdeņu lietotāju un apsaimniekotāju, dabas aizsardzības nozares ekspertu un entuziastu vidū.

 Semināra programma >>>

Pieteikšanās uz semināru līdz 2014. gada 31. janvārim, nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu zanda.zalite@daba.gov.lv 

 Pieteikuma anketa  >>>

Ja Jūs nevarat piedalīties seminārā, bet ir vēlme līdzdarboties darba grupā un saņemt visu informāciju par turpmākajiem semināriem un vadlīniju izstrādes gaitu, lūdzu, sazinieties ar projekta NAT-PROGRAMME ūdeņu ekspertu Andri Urtānu, rakstot uz e-pastu: andris.urtans@daba.gov.lv
 
Saldūdens dzīvotņu darba grupa ir atvērta katram, kurš vēlas piedalīties Latvijas iekšējo ūdeņu – upju un ezeru dzīvotņu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju izstrādē, gan daloties savā pieredzē un zināšanās, gan mācoties no citiem. Darba grupa darbojas projekta NAT-PROGRAMME ietvaros.
 
Būsiet gaidīti!

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.