Projekta notikumi

2013-11-19
Aicinām interesentus pieteikt dalību dabisko pļavu un ganību biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju izstrādē!
 
 Dabisko zālāju biotopu darba grupas semināra programma ( 457 KB) 
 
Šī gada 13. decembrī notiks dabisko zālāju biotopu darba grupas seminārs par aizsargājamo zālāju biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju izstrādi.
 
Semināra norises vieta: Sigulda, Baznīcas iela 7, Dabas aizsardzības pārvalde.
 
Dabisko zālāju biotopu darba grupa ir atvērta katram, kurš vēlas piedalīties dabisko pļavu un ganību biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju izstrādē, gan  daloties savā pieredzē un zināšanās, gan mācoties no citiem. Darba grupa darbojas LIFE+ projekta "Natura 2000 teritoriju nacionālā aizsardzības un apsaimniekošanas programma” ietvaros. 
 
Semināra mērķis: apspriest dabisko zālāju biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības mērķus, vadlīniju saturu un ietvaru, veicinot diskusiju dabisko zālāju apsaimniekotāju un izmantotāju, pētnieku, konsultantu un dabas aizsardzības nozares ekspertu un entuziastu vidū.
 
Reģistrācija dalībai seminārā: lūdzu aizpildiet šo dalībnieka reģistrācijas anketu un nosūtiet Solvitai Rūsiņai uz e-pastu rusina@lu.lv
līdz 2013. gada 25.novembrim.
 
Ja Jūs nevarat piedalīties seminārā, bet Jums ir vēlme līdzdarboties darba grupā un saņemt visu informāciju par turpmākiem semināriem un vadlīniju izstrādes gaitu, lūdzu rakstiet uz e-pastu: rusina@lu.lv
 
Kontakti: Solvita Rūsiņa, projekta NAT-PROGRAMME zālāju eksperte, tel. 26380676, e-pasts: rusina@lu.lv

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.