LAT | ENG
Trešdiena, 2022.gada 10. augusts
DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

  Drukāt

Projekta notikumi

2017-10-01
Projekta NAT-PROGRAMME noslēdzošais seminārs Decembrī.
 
Ir izvēlēts datums un norises vieta projekta NAT-PROGRAMME noslēguma semināram. Projektu noslēdzošais seminārs norisināsies Rīgā, Citadeles konferenču centrā, šā gada 8. decembrī.  

Projekta darbības laikā NAT-PROGRAMME projekta  darba grupu vadītāji ir noorganizējuši vairāk kā 50 sanāksmes un seminārus, kuros piedalījušies un  savu viedokli izteikuši nozares eksperti, praktiķi, dabas aizsardzības speciālisti un citi interesenti, kas aktīvi iesaistījās darba grupās, lai novērtētu biotopu stāvokli, līdzšinējo apsaimniekošanas pieredzi un dotu ieteikumus nepieciešamajiem apsaimniekošanas un atjaunošanas pasākumiem.  Projekta ietvaros ir veikti eksperimentāli biotopu apsaimniekošanas pasākumi, novērtētas to ietekmes un analizēti piemērotākie dzīvotņu uzturēšanas un aizsardzības paņēmieni, kā arī apkopota citu valstu pieredze. 
 
NAT -PROGRAMME projekta rezultāts ir izdotas apsaimniekošanas vadlīniju grāmatas  sešās  biotopu grupās  un izstrādāta Natura 2000 teritoriju nacionālā aizsardzības un apsaimniekošanas programma 2017-2030. gadu posmam.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.