LAT | ENG
Trešdiena, 2022.gada 10. augusts
DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

  Drukāt

Projekta notikumi

2017-08-09
Gatavojamies semināram par ezeru apsaimniekošanu
Projekts NAT-PROGRAMME aicina piedalīties praktiskā, divu dienu seminārā par Eiropas Savienības aizsargājamo upju un ezeru biotopu apsaimniekošanu Latvijā. Semināra norise plānota 2017. gada 16. un 17. augustā, Rēzeknes novadā, atpūtas kompleksā "Rāznas Ezerkrasti"
 
Divu dienu laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar ūdeņu apsaimniekošanas paņēmieniem un aktualitātēm Latvijā,  izvērtēt un izdiskutēt apsaimniekošanas pasākumu rezultātus, kā arī praktiski līdzdarboties Rāznas ezera piekrastes atjaunošanas demonstrācijā.

Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, ūdeņiem piegulošo zemju īpašnieki, uzņēmēji, kuri saskaras ar ūdeņu apsaimniekošanas jautājumiem.

 
Pieteikšanās notiek aizpildot anketu un nosūtot uz: janis.sluke@daba.gov.lv
Papildus informācija: Andris Urtāns 26535641
 
Semināra programma: ŠEIT
 
Seminārs notiek pateicoties Eiropas Komisijas LIFE+ programmas finansiālam atbalstam, projekta "Natura 2000 teritoriju nacionālā aizsardzības un apsaimniekošanas programma" (LIFE11 NAT/LV/000371 NAT-PROGRAMME) ietvaros. Projekta īstenotājs ir Dabas aizsardzības pārvalde.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.