LAT | ENG
Piektdiena, 2022.gada 07. oktobris
DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

  Drukāt

2017-06-10
Seminārs par Enguras novada piekrastes dabas vērtībām un to apsaimniekošanu.
 
Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotais projekts NAT-PROGRAMME organizē semināru par piekrastes dabas vērtībām, to aizsardzību un apsaimniekošanu,Engures novada piekrastē. Semināra norise plānota trešdien, 2017. gada 14. jūnijā.
 
Seminārā piedalīsies Engures novada zemes īpašnieki, uzņēmēji, iedzīvotāji, pašvaldības speciālisti un citi interesenti, meklējot atbildes uz jautājumu - ko un kā darīt sakārtojot vidi apdzīvotajās vietās Rīgas līča Kurzemes piekrastē, nenodarot pāri dabai.
 
Seminārā paredzēta diskusija par kāpu apsaimniekošanu - stiprinājumiem un pļaušanu, rekreācijas vietu uzturēšanu un attīstīšanu, saglabājot piekrastes dabīgos procesus.  Viens no semināra mērķiem ir pozicionēt skatījumu par dabas vērtību kā „iespējamo preci” gan attīstot tūrisma uzņēmējdarbību, gan „jūras mēslu” resursu un tā izmantošanu.
 
Seminārs tiek organizēts Dabas aizsardzības pārvaldes LIFE+ projekta „Natura 2000 teritoriju nacionālā aizsardzības un apsaimniekošanas programma” jeb NAT-PROGRAMME ietvaros, sadarbojoties ar Engures novada pašvaldību.
Semināra programma:  ŠEIT
 
 
 

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.