LAT | ENG
Sestdiena, 2022.gada 26. novembris
DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

  Drukāt

2017-04-21
Zināšanu apmaiņas seminārs par piekrastes apsaimniekošanu
 
Ceturtdien,  27. aprīlī, dabas liegumā „Užava” notiks projekta "NAT-PROGRAMME" organizēts  zināšanu pārneses seminārs par piekrastes apsaimniekošanu . Šoreiz galvenie dalībnieki būs topošie piekrastes biotopu eksperti – studenti un praktikanti.
 
Semināra ietvaros paredzēts diskutēt gan par dažādiem pelēko kāpu biotopiem, to saistību ar priekškāpām un mežainām kāpām, gan spriest par piekrastes biotopu raksturīgajām sugām un ekoloģiskajiem procesiem.
 
Semināra dalībnieku vērtējumam  tiks nodota ”NAT-PROGRAMME” un iepriekš LIFE finansēto projektu pieredze par pelēko kāpu atjaunošanu un apsaimniekošanu.  Semināra ietvaros paredzēta arī  praktiska dalība pelēko kāpu apsaimniekošanā.
 
Seminārs tiek organizēts Dabas aizsardzības pārvaldes LIFE+ projekta „Natura 2000 teritoriju nacionālā aizsardzības un apsaimniekošanas programma” jeb NAT-PROGRAMME ietvaros un ir daļa no semināru cikla, kuru mērķis ir izplatīt zināšanas par biotopu apsaimniekošanas aktuālajiem jautājumiem un ieteicamajiem risinājumiem dabas vērtību aizsardzībā un atjaunošanā.
 
Vairāk par dabas liegumu “Užava” dabas aizsardzības plānā: šeit
 
Latvijas Universitātes izdots materiāls par Užavas dabas liegumu: šeit

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.