Projekta notikumi

2016-10-31
Daugavgrīvā notiks seminārs par piekrastes apsaimniekošanu
 
Semināra norise tiek plānota šā gada 2. novembrī Rīgā: ievaddaļa Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, turpinājums Daugavgrīvas salā (dabas parkā „Piejūra”). Galvenais semināra mērķis - diskusija par piejūras kāpu apsaimniekošanas metodēm, ņemot vērā piekrastes pašvaldību attīstību, teritorijas plānojumus, kultūrvēsturiskās un dabas vērtības, ainavas aizsardzības un citus aspektus. Kā viens no pamatdokumentiem diskusijā tiks izmantotas aizsargājamo biotopu apsaimniekošanas vadlīnijas, kuras ir izstrādātas NAT-PROGRAMME projekta ietvaros un ir skatāmas interneta vietnē:
http://nat-programme.daba.gov.lv/public/lat/publikacijas_un_dokumenti/#piekraste
 
Seminārs tiek organizēts Dabas aizsardzības pārvaldes LIFE+ projekta „Natura 2000 teritoriju nacionālā aizsardzības un apsaimniekošanas programma” jeb NAT-PROGRAMME ietvaros un ir daļa no semināru cikla, kuru mērķis ir izplatīt zināšanas par biotopu apsaimniekošanas aktuālajiem jautājumiem un ieteicamajiem risinājumiem dabas vērtību aizsardzībā un atjaunošanā. Līdzīgi smināri ir plānoti, vai jau notikuši par pārējām biotopu grupām, kurām projekta ietvaros izstrādātas apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīnijas - zālājie, purviem, mežiem, saldūdeņiem un iežu atsegumiem.
 
Karte nokļūšanai uz semināra norises vietu ŠEIT

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.