Projekta notikumi

2015-10-19
Vēl novembrī turpināsies ieteikumu uzklausīšana
 
Oktobra sākumā, “NAT-PROGRAMME”projekta darba gaitā, ir publicēta virkne papildinātu un atjaunotu melnrakstu – ES nozīmes biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju darba materiāla. Ir saņemtas plašākas atsauksmes un vērtējums, kas liecina par vēlmi līdzdarboties šo dabas aizsardzības dokumentu tālākā pilnveidē.
 
Tāpēc plānojam, ka projekta “NAT-PROGRAMME” darbs arī turpmāko mēnešu laikā tiks veltīts tam, lai pieņemtu ierosinājumus papildinājumiem un turpinātu konstruktīvu diskusiju biotopu apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju pilnveidei, visupirms iestrādājot tos papildinājumus, kas saņemti posmā līdz 15. oktobrim. Tādejādi, joprojām iespējamas vērā ņemamas izmaiņas atsevišķās biotopu grupās.
 
Jāatzīmē, ka vadlīniju gatavības pakāpe, attiecīgi - iespēja izmaiņām un papildinājumiem atsevišķās biotopu grupās ir dažāda. Ir vadlīnijas, kuras gatavas, lai tās skatītu redaktors; ir vadlīnijas, kur turpinās darbs pie ieteikumu apzināšanas un apkopošanas. Jāuzsver, ka ES nozīmes biotopu aizsardzības un apsaimniekošanas vadlīnijas Latvijā top pirmo reizi un ne visās biotopu grupās ir uzkrāta bagātīga pieredze.   
 
Šajā projekta izpildes fāzē gaidām - konstruktīvi pamatotus ieteikumus un papildinājumus. Komentāros sagaidām veicinošu kritiku - ieteikumus un labojumus iespējami precīzā formā, un uz kopēju dabas aizsardzības mērķi vērstā rezultātā, ko esam gatavi ņemt vērā, izstrādājot topošos vadlīniju dokumentus. Izmaiņas iespējams veikt līdz brīdim, līdz vadlīnijas tiks nodotas tulkošanai.
 
Ņemot vērā veicamā apjomu un interesi par paveikto - gaidām ieteikumus un  papildinājumus līdz 30.novembrim.
 
Lai mums izdodas!
 

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.