Projekta notikumi

2015-10-16
Turpinās diskusija par zālāju atjaunošanas un apsaimniekošanas vadlīnijām
Aicinām piedalīties  LIFE projekta NAT-PROGRAMME  organizētā seminārā par ES aizsargājamo zālāju biotopu  atjaunošanas un apsaimniekošanas vadlīnijām.
 
Semināra norises laiks: 29.oktobris (ceturtdiena), plkst. 10.00-17.20
 
Semināra norises vieta: dienas pirmajā pusē Slampes Dundurpļavās, dienas otrajā pusē -  Ķemeros,Meža mājā.
Semināra ietvaros paredzēta  diskusija par zālāju biotopu atjaunošanu, aplūkojot piemērus dabā, Ķemeru nacionālajā parkā. Dienas otrā puse tiks veltīta zālāju apsaimniekošanas un atjaunošanas vadlīniju melnrakstiem: jaunākajiem papildinājumiem un izmaiņām,  vadlīniju  plānotajai  izmantošanai un diskutēsim par vēlamo/nevēlamo apsaimniekošanu un atjaunošanas metodēm.
 
Lai darbs seminārā būtu ražīgs un neviens komentārs par vadlīnijām netiktu aizmirsts diskusijās, lūdzu, iepazīstieties ar zālāju biotopu apsaimniekošanas vadlīnijām un  komentārus sūtīt  zālāju darba grupas vadītājai S. Rūsiņai  līdz 26.oktobra (pirmdiena) plkst. 12.00
 
Ar zālāju atjaunošānas un apsaimniekošanas vadlīniju melnrakstiem iespējams iepazīties šeit
 
Dalību seminārā laipni lūgti pieteikt līdz 22. oktobrim (ceturtdiena) pl. 17:00, rakstot uz e-pastu rusina@lu.lv vai zvanot pa tel. 26380676.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.