LAT | ENG
Pirmdiena, 2023.gada 06. februāris
DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

  Drukāt

2017-07-24
Gatavojamies semināram par upju apsaimniekošanu
Projekts NAT-PROGRAMME aicina piedalīties praktiskā, divu dienu seminārā par Eiropas Savienības aizsargājamo upju un ezeru biotopu apsaimniekošanu Latvijā. Semināra norise plānota 2017. gada 2. un 3. Augustā, Salacgrīvas novadā.
 
Divu dienu laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar ūdeņu apsaimniekošanas paņēmieniem un aktualitātēm Latvijā, apmeklēt upes, kur ir veikti dažādi biotopu apsaimniekošanas pasākumi, izvērtēt un izdiskutēt apsaimniekošanas pasākumu rezultātus, kā arī praktiski līdzdarboties Svētupes straujteču biotopu atjaunošanas demonstrācijā.
Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, ūdeņiem piegulošo zemju īpašnieki, uzņēmēji, kuri saskaras ar ūdeņu apsaimniekošanas jautājumiem.
Pasākuma norises programma ir pielikumā. Organizatori nodrošina ēdināšanu un naktsmītni viesu namā “Kraukļi”. Vietu skaits ierobežots.
 
Pieteikšanās notiek aizpildot anketu un nosūtot uz: janis.sluke@daba.gov.lv
Papildus informācija: Andris Urtāns 26535641
 
Semināra programma: ŠEIT
 
Seminārs notiek pateicoties Eiropas Komisijas LIFE+ programmas finansiālam atbalstam, projekta "Natura 2000 teritoriju nacionālā aizsardzības un apsaimniekošanas programma" (LIFE11 NAT/LV/000371 NAT-PROGRAMME) ietvaros. Projekta īstenotājs ir Dabas aizsardzības pārvalde.
 

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.