Atskats uz projekta NAT-PROGRAMME noslēdzošo semināru
2018-01-08
Ar projekta noslēguma pasākumu, kas notika 08.12.17 Rīgā, konferenču centrā „Citadele” , ir noslēdzies dabas aizsardzības pārvaldes īstenotais projekts „Nat-Programme”
Projekta NAT-PROGRAMME noslēdzošais seminārs Decembrī.
2017-10-01
Ir zināms datums projekta noslēdzošajam semināram Rīgā.
Kaķpēdiņas Slutišķos saka - paldies!
2017-08-30
25.08. Slutišķos norisinājās beidzamais projekta NAT-PROGRAMME zālāju biotopu grupas seminārs-talka. Semināra ietvaros notika arī tikko izdotās grāmatas „Aizsargājamo biotopu saglabāšanas vadlīnijas Latvijā. Dabiskās pļavas un ganības” atvēršana.
Aicinām uz talku apsaimniekot bioloģiski vērtīgus zālājus Slutišķos
2017-08-21
Dabas aizsardzības pārvalde aicina piedalīties praktiskā seminārā - talkā, palīdzot saglabāt bioloģiski vērtīgus zālājus ainaviskajos Augšdaugavas pakalnos, Naujenes pagasta, Slutišķos, 25. augustā (piektdien), plkst. 10.00.
Gatavojamies semināram par ezeru apsaimniekošanu
2017-08-09
Rāznas piekrastē notiks noslēdzošais seminārs par ezeru biotopu apsaimniekošanas jautājumiem.
Gatavojamies semināram par upju apsaimniekošanu
2017-07-24
Aicinam piedalīties praktiskā, divu dienu seminārā par Eiropas Savienības aizsargājamo upju un ezeru biotopu apsaimniekošanu Latvijā.
Noticis seminārs par dabas vērtībām Engures novada piekrastē.
2017-06-28
NAT-PROGRAMME projekta organizētais, piekrastes biotopu grupai veltītais seminārs, pulcēja trīs desmitus Engures novada zemes īpašnieku, uzņēmēju, iedzīvotāju, pašvaldības speciālistu un citu interesentu.
Seminārs par Enguras novada piekrastes dabas vērtībām un to apsaimniekošanu.
2017-06-10
Projekts NAT-PROGRAMME organizē semināru par piekrastes dabas vērtībām, to aizsardzību un apsaimniekošanu Engures novada piekrastē
Zināšanu apmaiņas seminārs Užavā
2017-05-11
27.aprīlī, Kurzemē, Užavas pusē bija pulcējušies vairāk kā divi desmiti interesentu – studenti un topošie apsaimniekošanas organizatori, lektori un piekrastes biotopu eksperti, lai piedalītos seminārā Pelēko kāpu biotopi un to apsaimniekošana
Zināšanu apmaiņas seminārs par piekrastes apsaimniekošanu
2017-04-21
Ceturtdien, 27. aprīlī, dabas liegumā „Užava” notiks projekta NAT-PROGRAMME organizēts zināšanu pārneses seminārs par piekrastes apsaimniekošanu . Šoreiz galvenie dalībnieki būs topošie piekrastes biotopu eksperti – studenti un praktikanti.
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.